לוח וגיר

ספטמבר 1, 2017 ע"י

מאת מיה ישראלי

070

ה-1 בספטמבר הוא יום חג. לאחר חופשת הקיץ הארוכה חוזרים כל הילדים למסגרות הלימוד כשהם נרגשים, שמחים וגם חוששים לקראת ההתחלה החדשה המצפה להם. עבור חלקם זו אכן התחלה חדשה – אלה שמתחילים לראשונה גן, עולים לכיתה א', עוברים לחטיבה מתחילים תיכון. זהו יום שאליו מתנקזים צפייה ותקווה גם יחד לפתיחת דף חדש. וכל שנה מרגש להשתתף בטקס פתיחת שנת הלימודים, לראות את הקטנטנים צועדים בגאווה ולשמוע את "שלום כיתה א'". תמיד זה מרגש.

083

 

 

כמו בכל שנה, גם השנה הנחו את הטקס בביה"ס קציר הבוגרים – תלמידי כיתה ו' ויחד עם נציגים מכיתה ב', שרק סיימו כיתה א' וכבר פורשים חסותם על חבריהם הצעירים שעברו בגאווה גדולה מתחת לקשת הפרחים המסורתית. והשנה החטיבה הצעירה בבית הספר כוללת שני גני חובה ושתי כיתות א' – סה"כ 100 תלמידים.

080

 

 

וכמו תמיד, נציגי השלטון המקומי עלו על הבמה והבטיחו הרבה הבטחות – נקווה גם שיבוצעו, כמו ההבטחה של יו"ר הוועד המקומי, אורי ששה, להקמת גן משחקים, אותו הבטיח עוד בשנה שעברה וטרם יצא לפועל. וכמובן ההבטחה ההיסטורית של ראש המועצה, אילן שדה, שאוטוטו ימלאו לה 5 שנים, להקמת אולם ספורט. או כדבריו: "לישוב בסדר גודל של קציר מגיע אולם ספורט ראוי". מסכימים לחלוטין ועדיין מחכים.

087

הרבה הצלחה לכל התלמידים ובמיוחד לכל מי שהשנה היא שנת מעבר עבורם – לצעירים שנכנסו לגן חובה בחטיבה הצעירה, לילדי כיתה א' לתלמידים שהחלו ללמוד בחטיבת הביניים, לאלו שעלו לתיכון וגם לקטנטנים שעברו מהפעוטון לאשכול גנים ולפצפונים שלראשונה נפרדו מאימא שלהם והלכו לפעוטון. וכמובן גם לצוות המורים, הגננות והסייעות. שתהיה לכולם הסתגלות קלה והרבה הצלחה.

091

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad