מופע האלומות

מאי 29, 2017 ע"י

מאת מיה ישראלי

141

"האלומופע", מופע סיום השנה המסורתי של שבט "אלומות" שהתקיים ביום שישי בחורשת הזיתים, התמקד בנושא מדינות. כל גדוד ניסה להעביר את ניחוח המדינה שבחר בשיר ובריקוד. וכמו בשנה שעברה, גם השנה המופע עמד בסימן הקהילתיות – נפתח בארוחת שישי קהילתית משותפת לאחר עריכת קידוש.

146

ההכנות למופע נמשכו כחודש. כל גדוד בחר מדינה – ברזיל, מצרים, הוואי, ספרד, הודו, זנזיבר, והשכב"ג בחר בישראל – ובהתאם בחר שיר מפורסם וכתב לו מילים שיתאימו למדינה הנבחרת. כמו כן החניכים, בסיוע המדריכים, המציאו לשיר ריקוד ותלבושות מתאימות.

את כל השירים הקליטו באולפן ההקלטות של יותם חרודי, שמתנדב למשימה. והיו גם המון חזרות, במיוחד על הריקודים, כדי להשיג הופעה מושלמת.

לפני תחילת המופע היה קידוש ולאחריו ארוחה קהילתית. כל משפחה הביאה מאכל והשולחנות היו עמוסים כל טוב. רעיון מקסים, וכמובן שהיה טעים מאוד.

156

לאחר הארוחה, כשכולם שבעים ומרוצים, החלה ההופעה בהנחיית השכב"ג. גם גיל, רינת ואמיתי, תרמו מכישרונם וכתבו גרסה משלהם לשיר של סלח שבאתי – אח יא ראב יא ראב.

161

לסיום כל השבט, כמיטב המסורת, ארגן מורל שיבטי. המופע היה מצחיק, קצבי, יפה, מושקע ומיוחד. כל הכבוד לשבט אלומות על ההפקה, ובהצלחה לקבוצת החניכים שמסיימים השנה ואוטוטו מתגייסים.

 

 

009149163158

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

166

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad