שמח ומבדח

מרץ 12, 2017 ע"י

מאת מיה ישראלי

025

 

שבוע לפני פורים, החג האהוב על הילדים, הופך ביה"ס לקרנבל עליז ושמח, כאשר כל יום מוקדש לנושא מסוים – יום פיג'מות, יום תסרוקות, יום הפוך בו הבנים מתחפשים לבנות והבנות לבנים, יום ספורטיבי והסתיים ביום בו סיירת מנהיגות משתלטת על ביה"ס, כשהפינאלה היא כמובן היום בו מגיעים כולם מחופשים, כולל צוות ביה"ס.

032

אז היו תחפושות מיוחדות ומקוריות וגם רגילות וצפויות. היו שהקדישו המון זמן ומחשבה להכנת תחפושת מיוחדת יצירתית ומקורית תוצרת בית, והיו שהסתפקו בתחפושת קנויה עם גיבורי העל האהובים. כך או כך ביה"ס לבש ביום שישי אווירת חג, התלמידים הצטיידו במצב רוח מרומם, הייתה אוירה של קרנבל, ואפילו מזג האוויר היה נעים.

באולם הספורט היו משחקים היתוליים, הולך על הקביים ולסיום מופע קרקס כמובן. בין לבין קיבלו משלוחי מנות, הצטלמו למזכרת ויצאו לחופשה בת 3 ימים.

 

היה שמח ומבדח.

המבוגרים נהנו בשישי בערב ממסיבת פורים עליזה שמושקעת שארגנה ועדת תרבות בבית לולה, ובמוצ"ש התקיימה קריאת המגילה המסורתית, בארגונה של ועדת קהילה ורווחה. הילדים הכינו רעשנים, שעבדו במלוא המרץ כשנשמעה המילה "המן", קיבלו הפתעות ומשלוח מנות, וקינחנו באוכל ושתייה, כמו במשתה. היה שמח, מהנה וטעים.

047

027

046

033

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad