מופע האפליקציות

יוני 25, 2016 ע"י

מאת מיה ישראלי

033

כיאה לדור המסכים, שחי נושם ומחובר לסמארטפון, אך טבעי שהנושא שבחרו בוגרי כיתות ו', מחזור כ', להצגת הסיום שלהם יעסוק באפליקציות – "אפליקציות או לא להיות". כי הרי האפליקציות השתלטו על חיינו ואנחנו כבר לא יכולים ולא יודעים לתפקד בלעדיהם.

037

את המסע לארץ האפליקציות התחלנו, איך לא, בפרודיה משעשעת על הסלפי שהפך לתופעה ממכרת. איפה הימים שהיינו צריכים לבקש שיצלמו אותנו, שלא לדבר על פיתוח תמונות. מושג שעבר מהעולם. הסלפי השתלט על חיינו ואנחנו מנציחים את עצמנו בכל רגע נתון ומייד מעלים לרשתות. וכמה שיותר סלפי יותר טוב.

050

וכך אם אנחנו לא עסוקים בסלפי אנחנו כמובן שקועים עמוק באפליקציות. קיבלנו טעימה מצחיקה ושנונה ממגוון האפליקציות שאנחנו משתמשים בהן, שלא לומר מכורים להן, וגם דמיוניות – אנגרי ברדס חפש את המטמון, רדיו, כדורגל, וויז ושוקולד. כל אפליקציה הוצגה במערכון משעשע וריקוד.

054

הייתה יופי של הצגה – מצחיקה, קיצבית, צבעונית, מקצועית ומושקעת. כל הכבוד לתלמידים המקסימים והמוכשרים שכתבו את הטקסטים המשעשעים עמדו על הבמה והופיעו כמו שחקנים ותיקים. כל הכבוד לשולי קליין, הבמאית של ההצגה, שהצליחה להוציא מכל אחד מהתלמידים-שחקנים את המיטב, וביחד עשו הצגה מקסימה.

042

המופע סגר את מסיבת הסיום של מחזור כ' שהחל בשרשרת של נאומים בה כולם הודו לכולם – הורים למורים ומורים להורים – המשיך במצעד הדגלים המסורתי והמרגש של שכבת ו', לאחר מכן חולקו מתנות ותעודות מעבר לבוגרים והסתיים כאמור בהצגה. עם סיום המסיבה הלכו הבוגרים לחגוג בבריכה אל תוך הלילה.

044

חופשה נעימה לכל בוגרי מחזור כ' ובהצלחה בחטיבה – סיום של פרק אחד הוא תמיד התחלה של פרק חדש ומרגש.

025של 040062

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad