חלומופע

יוני 5, 2016 ע"י

מאת תהל ומיה ישראלי

316

למי אין חלום שיקום? חלקנו חולמים ומגשימים מהר, לאחרים לוקח קצת יותר זמן. כך או כך, החלומות, גדולים כקטנים, הם הדלק של החיים בזכותם השיגרה קצת פחות אפורה.

גם "האלומופע", מופע סיום השנה המסורתי של שבט "אלומות" שהתקיים ביום שישי בחורשת הזיתים, התמקד בנושא החלומות. כל גדוד הציג את החלום שלו. ואם כבר חלום, אז המופע השנה היה קצת שונה ועמד בסימן הקהילתיות – נפתח בארוחת שישי קהילתית משותפת.

317

ההכנות למופע נמשכו כחודש. כל גדוד בחר חלום כמו: עולם החיות, גיבורי על, עולם בלי בית ספר, עולם בלי מבוגרים, ממתקים, רובוטים, מאכלים, שנות השבעים, העתיד בעוד עשרים שנה וחלום השכב"ג – עולם שבו כולם שווים.

את החלום הציג כל גדוד באמצעות שיר וריקוד. כל גדוד בחר שיר מפורסם וכתב לו מילים שיתאימו לחלום הנבחר. כמו כן החניכים בסיוע המדריכים המציאו לשיר ריקוד ותלבושות מתאימות. כשכל הגדודים סיימו לכתוב את המילים לשיר שלהם, כל גדוד הגיע לאולפן ההקלטות של יותם חרודי והקליטו את השירים. מאוד מקצועי.

320

לקראת המופע היו המון חזרות, במיוחד על הריקודים. ולאחר מאמצים רבים הגיע היום הגדול – ה"אלומופע" של שבט "אלומות", שהתקיים השנה ביום שישי ובמתכונת שונה מהרגיל.

לפני תחילת המופע שבט אלומות אירגן ארוחה קהילתית עם ההורים. כל משפחה הביאה מאכל והשולחנות היו עמוסים במיטב המטעמים. רעיון מקסים וכמובן שהיה טעים מאוד.

324

לאחר הקידוש החלה ההופעה בהנחיית השכב"ג. השנה הוצג ה"אלומופע" בצורת המרוץ למיליון. כל אחד מהזוגות המשתתפים במרוץ הציג עולם אחר בו שולבו השירים וריקודי הגדודים. גם השכב"ג הכין ריקוד ושיר והציג אותו במופע.

במופע שולבו גם מספר סירטונים שכל הגדודים הכינו וגם סרטון שהכינה שכבת ג'. מרגש במיוחד היה הסרטון שסיים את המופע "זורעים ערכים וקוטפים את הפירות". גיל ורינת כתבו גרסה משלהם לסיפור "כובע הקסמים" כשעומרי ליווה אותם בקלידים ודבורה הצטרפה לפזמון.

327

לסיום כל השבט, כמיטב המסורת, ארגן מורל שיבטי. המופע היה מדהים ומרהיב ביופיו ומאוד מיוחד.

339329336326321

346325344312333332306

 

 

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad