ירושלים שלה

מאי 10, 2015 ע"י

מאת מיה ישראלי

נורית הירש, המוסיקאית והמלחינה הפופולרית ואהובה, הופיעה בביה"ס הקהילתי "קציר" בטקס לציון יום ירושלים. הירש, שחיברה למעלה מאלף לחנים לטובי הפזמונאים והמלחינים בארץ, נתנה הופעה מדהימה בת שעה כשהיא שרה את מיטב שיריה ומלווה את עצמה בנגינה על אורגן.

046

במהלך ההופעה, בין שיר לשיר, סיפרה נורית אנקדוטות מתהליך הלחנת שיריה, והתגלתה כאישיות בימתית כובשת ולא רק כמלחינה. וגם פרגנה לכל מי שהופיע לצידה ויחד איתה. ביניהם להקת המחול של ביה"ס שרקדה שני ריקודים מקסימים.

058

את הלהיטים שבחרה לשיר שרה לבד ובהרכבים שונים עם מיטב הכישרונות המקומיים. ביחד עם יעל קיין – מוזיקאית מהיישוב, עם מקהלת הילדים של ביה"ס בליווי רואי לוי מ"שוטי הנבואה" שניגן בגיטרה, מקהלת היישוב, נציגות ממורות ביה"ס וכמה אימהות.

בין השירים ששרה, בליווי תלמידים והורים:

פרח הלילך, אתה לי ארץ, ללכת שבי אחריך, ירושלים שלי, שלום ירושלים, עושה שלום, מלאך מסולם יעקב, רק בישראל, לצפון באהבה, עושה שלום, ותן ברכה, מקהלה עליזה, אל הדרך, בפרדס ליד השוקת, אבניבי ובשנה הבאה.

063

וכן מספר שירי ילדים: המשפחה שלי, ברבאבא, פרפר נחמד והבית של פיסטוק.

נורית, שזכתה בשנת 2001 בפרס אקו"ם בהלחנה בתחום הזמר העברי, נראית צעירה לגילה, גם בחזות וגם ברוח, והלהיבה את האורחים וההורים שהגיעו לצפות בהופעה.   היה מקסים.

053

 

 

 

086

 

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad