ויהי אור

דצמבר 6, 2013 ע"י

מאת מיה ישראלי

מזג האוויר החורפי שקפץ לבקר לא מנע מרבים להגיע אתמול למסיבת חנוכה שארגנה ועדת קהילה ורווחה, בראשותה של לימוריה שפירא, ובשיתוף עם המועצה הדתית בבית לולה. עשרות רבות של ילדים והורים באו לחגוג את יומו האחרון של חג האורים יחד ובאווירה שמחה ועליזה.

בכניסה כל ילד קיבל כתר בצורת נר שהכין האמן חיים יפים סנקוב שגם צייר במיוחד מספר ציורים לחג. ציוריו היפים והמיוחדים, כולל ציורי מנדלות, נתלו על קירות האולם, מה שהקנה לבית לולה נופך תרבותי שכה היה חסר לו.

DSCF3938

לאחר ש"תדלקו" בסופגנייה מתוקה היו כולם מוכנים לקראת החלק האומנותי שכלל, לאחר דברי ברכה של הרב אביחי כהן, הופעה קצרה של רואי לוי, ששר מספר שירים, בין היתר גם שירי חג בלבוש אישי כמו השיר:

סביבון סוב סוב סוב

כל האנשים מסתובבים

מסביב לעצמם

ממש כמו סביבונים

אין להם מושג מה מסובב אותם

אז הם קוראים לזה "אלוהים"

ממשיכים להסתובב

מהתנופה הראשונה ועד הסוף

כמו הנר שמתלהב

החיים הם נס ואי אפשר לחשוף

מה יהיה עד סוף הדרך

מה המשמעות ומה הערך

של הנס של החיים

החיים הם נס

ואנחנו רק סביבונים.

לאחר מכן כולם צפו בהצגה "אחרוני המכבים" בביצוע להקת אספלט – מופע שונה ומקסים ששילב מוסיקה, קרקס וליצנות. ההצגה התמקדה במפגש מצחיק עם שלושה לוחמים יהודים מימי מרד המכבים. שלושת הלוחמים שילבו במופע ג'נגלינג של חרבות, תרגילי אקרובטיקה ונגינה בכלים עתיקים והכלל תוך שיתוף הקהל. היה מצחיק, מיוחד ושנון.

DSCF3957

DSCF3951

DSCF3944

תודה לכל מי שסייע להפיק את האירוע ובעיקר לחברי ועדת קהילה ורווחה שעושים עבודתם בשקט ובצניעות: יו"ר לימוריה שפירא, רחלי אהרוני, שולה רון, רעיה דוידוב, דוד גוזלן, נטע גרייצר והרב אביחי כהן. ולרפרנטים מטעם הוועד במקומי – דפנה בן יוסף ומניה אובולסקי.

DSCF3961

ותודה גדולה לחיים סנקוב שמוסיף צבע לכל אירוע.

היה ערב אינטימי ומהנה ביותר שהשאיר טעם של עוד.

DSCF3960DSCF3963

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad