יוצאים במחולות

נובמבר 29, 2013 ע"י

זו השנה השלישית שלהקת מחולות קציר מפיקה מסיבת שליש בחנוכה. נכון יותר להגדיר זאת כהצצה אל חדרי החזרות של החוג, מן טעימה קטנה ממה שהילדים למדו בשלושת החודשים הראשונים של השנה. הערב היה מושקע, צבעוני ושמח וכלל מלבד ריקודים הדלקת נרות ואכילת סופגניות.

DSCF3895

מחולות קציר הוקמה לפני 4 שנים עם 35 ילדים וכל שנה מרחיבה ומגדילה את שורותיה. השנה לומדים ב-5 קבוצות גיל שונות, החל מילדי הגן ועד כיתה ח', 120 ילדים בהדרכתה של סתיו לביא. שכבת כיתות א' ב' חולקה לשתי קבוצות לימוד בשל מספרם הרב של הילדים. בנוסף נפתחה השנה קבוצה לנשים בוגרות, שאינה מופיעה. לצוות המדריכות, שכוללת את סתיו ורוני רובינשטיין הכוריאוגרפית, הצטרפה אור בלילטי מפרדס חנה, שמלמדת טכניקה ומחול מודרני את קבוצות הבוגרים – אפרוחים ונעורים.

DSCF3897

שעה לפני תחילת המופע אולם הספורט בביה"ס, יום חמישי נר שני של חנוכה, המה מילדים נרגשים שהתכוננו והתלבשו לקראת החזרה האחרונה. לאט לאט זרמו ההורים ומילאו את האולם עד אפס מקום.

הערב, שנחלק לשני מופעים: קטנים – גן עד ד' ובוגרים ה-ח', החל בהדלקת נר שני של חנוכה ולאחר מכן כל קבוצה רקדה ריקוד אחד. הפצפונים ילדי הגנים רקדו לצלילי השיר אילו הייתי. תלמידי כיתות ג'-ד' – שיר משפחות, תלמידי א'-ב' – מצעד הפיג'מות, ה'-ו' – רק אני והגלשן שלי.

DSCF3909

DSCF3905

חג אורים שמח.

מיה ישראלי

DSCF3900DSCF3929DSCF3933

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad