שישי אישי

נובמבר 26, 2013 ע"י

מאת מיה ישראלי

כבר למעלה מחודש מגיעה כל יום שישי בבוקר קבוצה של נערים ונערות הלומדים בביה"ס "גוונים" ו"מבואות עירון" להתנדב בביה"ס. זאת במסגרת תוכנית "מחויבות אישית" שבמסגרתה צריכים התלמידים להתנדב 60 שעות בשנה.

המתנדבים הצעירים עוזרים לילדים בחטיבה הצעירה, מארגנים ומפעילים הפסקה פעילה – ספורטיבית, עוזרים לילדים בשיעורי מדעים, עם המורה גלית בן הרוש, במעבדה. כמו כן חלקם עוזרים לשליח בטיפוח של חזות ביה"ס וגם עזרו בארגון ספריית ביה"ס כולל עטיפת ספרים.

תמונה 038

לדברי מנהלת ביה"ס, רונית גבע, מדובר ביוזמה ועזרה מבורכת ביותר. רונית משבחת את המתנדבים על הרצון והעזרה ממנה כל הצדדים יוצאים נשכרים, הן תלמידי ביה"ס והן המתנדבים.

כל המתנדבים (שאינם רוצים בפרסום שמם) מספרים שהם מאוד נהנים להתנדב בביה"ס ושמחים להגיע כל יום שישי, למרות שזה כרוך בהשכמה מוקדמת ביום החופשי שלהם.

מספרת אחת המתנדבות: "אני תלמידת כיתה י' בביה"ס מבואות עירון. התחלתי את ההתנדבות ביום שישי 18.10.2013 ומאז הספקתי לסדר ולעטוף את הספרים בספריה, לעזור בארגון טורניר כדורגל, לארגן את משחקי החשיבה ולעזור בכיתה א' בשיעור. אני מתנדבת בקציר בגלל שחשוב לי לעזור במקום שגדלתי בו, וגם נוח להתנדב במקום בו אני גרה. ההתנדבות מהנה מאוד ומפצה על כך שאני קמה מוקדם ביום שישי בבוקר".

זה באמת מחמם את הלב לראות את הנתינה של הנערים והנערות שחוזרים לביה"ס בו למדו ועוזרים מכל הלב לדור הצעיר. מין סגירת מעגל. כל הכבוד.

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad