האתר החדש, מדריך לגולשים

מרץ 13, 2012 ע"י

 שלום חברים יקרים אנו משיקים אתר חדש לאגודה ובו יהיה ניתן להתעדכן, לתקשר אחד עם השני, לעדכן, לשתף ולהיות קהילה אמיתית, בחיים וברשת. באתר מספר איזורים המיועדים לאיתור מידע מהיר וקל, הצטרפות לרשימת התפוצה וקבלת קוד גישה לחומר סגור לחברים בלבד. בכל שאלה נשמח אם תפנו לצוות האתר – agudakatzir@gmail.com

חדש! הוסף תמונה שלך לפרופיל באתר.
מהיום ניתן להוסיף תמונה אישית ולהתאימה לאתר כדי שנוכל לראות ולהכיר אחד את השני. העלאת תמונה אישית מתבצעת לאחר כניסה לאתר עם סיסמה, בממשק המשתמש יש אופציה חדשה וניתן להעלות מונה בקלות ובמהירות – להלן תמונת הסבר:

התמצאות באתר

  • הרשמה לאתר – כדאי להרשם לאתר וזאת ע"י כניסה דרך התפריט השמאלי, הרשמה מאפשרת גישה לתוכן המורשה לחברים בלבד והשתתפות בדיונים בפורומים. ההרשמה היא קצרה וידידותית ואת פרטי הגישה תקבלו היישר למייל תוך מספר דקות. במקרה ששכחתם את הסיסמה ניתן לחזור לאיזור זה ולקבל סיסמה חדשה באופן אוטומטי.
  • הצטרפות לרשימת התפוצה – רשימת התפוצה שלנו מיועדת לשליחת עידכונים לתושבים בדואר אלקטרוני ובSMS ע"פ הצורך, ההצטרפות לרשימת התפוצה גם היא בסרגל השמאלי, יש למלא טופס קצר. בכל שלב ניתן להסיר עצמכם מהרשימה, עם קבלת הדיוור יהיה אפשרות בתחתי הדף להסיר עצמכם בקלות מהרשימה.
  • סרגל עליון – מאפשר לכם גישה ישירה לנושאים המרכזיים באתר, נשמח לקבל מכם עידכונים לחלקים המיועדים לכלל התושבים לדוגמה: עסקים המעוניינים להצטרף, רכבים היוצאים מידי יום מהישוב ורוצים להיכלל ברשימת הטרמפים, בייביסטר – אמהות המחפשות ביביסיטר ומצד שני בנות המעוניינות להציע עצמן.
  • סרגל ימני:

    אירועים-קטגוריה מתעדכנת בה ניתן לגלוש ולסייר כמו כל יומן אינטרנטי המוכר לכם, כמו כן עסקים או אירועים נוספים שעשויים לעניין את כלל התושבים ניתן בשמחה לשלוח אלינו ואנו נכניס אותם ללוח.

הודעות- הודעות כלליות או אישיות לתושבים.

פורומים – עידכונים אחרונים מתוך הנושאים המדוברים עכשיו בפורומים – תמיד מוזמנים להצטרף לשיחה ואף להציע פורומים חדשים.

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad