עיר קטנה ומטריפה

יולי 29, 2013 ע"י

מאת מיה ישראלי

אופק דקל, שעולה לכיתה ה', אוהב לבנות בלגו. הוא יכול לבלות שעות על גבי שעות עם הלבנים הקטנים והצבעוניים, להרכיב ולבנות מהם דגמים קטנים של מטוסים, מכוניות, בתים, זהים למציאות כיד הדמיון הטובה עליו. והדמיון עובד אצל אופק שעות נוספות אבל לפעמים הוא גם נעזר בחוברות הדרכה לקבלת רעיונות.

יולי 2013 לגו 123

וכך לאט לאט ועם הרבה סבלנות הקים אופק, לבד וגם עם חברים, עיר לגו ענקית בסלון הבית, ומדי יום הוא מוסיף ובונה פריטים נוספים והעיר ממשיכה לגדול ולצמוח באופן מודולרי.

ככל הילדים גם אופק שיחק בלגו מדי פעם מאז שהיה קטן, "תמיד היה לי לגו בבית", הוא מספר, אבל רק בחופש הגדול בשנה שעברה הוא נשבה בקסמי הלבנים הצבעוניות ומאין סוף אפשרויות ההרכבה, היצירה והמשחק שהן מציעות "ונכנסתי לזה ממש", הוא מגלה.

קסמו של הלגו בעיניו נובע  מכך שאפשר לבנות מהלבנים הפשוטות לכאורה הכל ממש כמו במציאות. אופק מספר שהוא בונה הכל אבל אוהב בעיקר לבנות בתים כולל ריהוט ועיצוב פנים מושלם עד לפרט האחרון.

אופק דוכן 003

לאופק כמות עצומה של לבני לגו, בכל הגדלים, הצורות והצבעים, להערכתו יש לו כ- 50,000 חלקים.

לבד הוא אוהב לבנות סטים עם חוברות מודרכות, ואילו עם חברים הוא אוהב לבנות דברים דמיוניים. עם חברו הטוב, גיא בן ישי, הוא בונה ימים שלמים בהנאה מרובה ובלי להשתעמם לרגע.

תערוכת אומנות הלגו שמתקיימת בת"א נתנה לאופק את ההשראה לפתוח תערוכת לגו בבית, ולעשות קצת כסף כיס בחופש – 10 ₪ כניסה.

אז לא צריך לנסוע עד לת"א הדביקה לתערוכת הלגו כדי לראות דגמי לגו מעניינים ומורכבים. ממש כאן אצלנו יש מיני תערוכה, אולי קטנה יותר אבל לא פחות מושקעת ויפה. "יש לי המון סטים יפים אז כדאי לבוא לראות", הוא מסכם.

לגו 010

משפחת דקל, השדמה 3, לתאום הגעה: 6257089

נושאים קשורים

תגיות

שתף דף זה

468 ad